Snowkiting trip Martinské Hole 11.-18.2.2017

Pojeďte si s námi vyzkoušet nebo zdokonalit snowkiting na skvělý spot Martinské Hole. Díky nadmořské výšce kolem 1450m je sněhová pokrývka téměř zaručená!

 

Martinské Hole je výborný slovenský snowkiting spot, který můžeme našim východním kolegům jen závidět – větrná planina o délce kolem 1 km ve výšce 1.450 m je ideálním místem pro snowkiting. Stejně jako minulou zimu, i na tu nadcházející jsme pro vás připravili výlet na tuto skvělou lokalitu. Ubytování je zajištěno v místním lyžařském středisku, takže kromě kitování jsou k dispozici vleky a sjezdovky, hřebenové terény na skialpy nebo běžky s úžasnými výhledy a v údolí také termální koupele.

Můžete se přihlásit buďto na celý týden 11.-18.2. nebo na prodloužený víkend v termínu 11.-14.2., případně 15.-18.2. Akce je určena přednostně pro vážné zájemce o snowkiting!

Organizace

Příjezd v sobotu 11.2. do 12 hod (pro ty, kteří jedou na první prodloužený víkend nebo na celý týden), resp. 15.2. do 12 hod. pro účastníky druhého prodlouženého víkendu. Hodiny nutno dodržet, protože cesta nahoru je střídavě jednosměrná, od 6 do 12 hod se jezdí nahoru, od 12 do 18 hod. dolů, pak zas nahoru a po půlnoci jen dolů. Pro výjezd nahoru jsou nutné řetězy nebo 4kolka, jinak vás nepustí! Odjezd bude v odpoledních hodinách.

Ubytování

Pro velký úspěch jsme opět zajistili celou chalupu, tentokrát ale na celý týden. Kapacita chalupy je 24 míst, ubytování ve 4 nebo 6 lůžkových apartmánech s kuchyní a kuch. linkou, ložnicí, vlastní koupelnou a WC. Chata je v nadmořské výšce cca 1250m u nástupní stanice vleku a od spotu je vzdálena cca 2km (na hřeben se dá vyjet vlekem, pak cca 1 km pěšky). Více informací o ubytování naleznete na webu Chata Bystruška.

Program

Snowkiting, snowkiting a snowkiting, večer rozbor dne, termály, halušky, snowkiting, místní sjezdovky, hřebenové výlety, snowkiting...

Ceny

Snowkite trip prodloužený víkend - 3.500,-/osobu. V ceně je ubytování, organizace a dohled na spotu.

Snowkite trip celý týden - 6.000,-/osobu. V ceně je ubytování, organizace a dohled na spotu.

Snowkite trip včetně půjčovny na prodloužený víkend - 5.500,-/osobu. V ceně je ubytování, zapůjčení kompletního kitového vybavení, organizace a dohled na spotu.

Snowkite trip včetně půjčovny na celý týden - 9.500,-/osobu. V ceně je ubytování, zapůjčení kompletního kitového vybavení, organizace a dohled na spotu.

Snowkiting kurz je určený pro úplné začátečníky, náplní odpovídá našemu intenzivnímu 2dennímu snowkiting kurzu, v druhé části předpokládáme už pouze rozsah snowkite tripu včetně půjčovny.

Cena za snowkiting kurz na prodloužený víkend je 7.500,- Kč, za týdenní kurz je to 11.500,- Kč / osobu. V ceně je kromě výuky také ubytování, zapůjčení kompletního kitového vybavení, organizace a dohled na spotu.

Při obsazení celého apartmánu nabízíme slevu v závislosti na velikosti apartmánu a délce pobytu.

Doprava - Nabízíme také ovoz na místo z Prahy a zpět, cena za dopravu je 800,- Kč. Pokud pojedete individuálně, na poslední část výjezdu do skiareálu jsou nutné řetězy (pokud nemáte 4-kolku) - dole kontrolují, bez řetězů vás nepustěj!  Na této cestě funguje kyvadlový provoz, nahoru se jezdí od 06.00 do 12.00 a od 19.00 do 24.00, podle toho si naplánujte odjezd z Prahy (případně odjinud).

Pro vaší představu o spotu přidáváme fotky z loňské akce:

 

© 2015 Pegas2000. Všechna práva vyhrazena.
PEGAS, Švábky 2, 180 00 Praha 8
telefon: 242 413 083
mobil: 603 15 25 23
e-mail: pegas(at)pegas2000.cz

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. SOUHLASÍM
logo