LANDKITING KURZ VIP 2DENNÍ PRO NÁROČNÉ

Nejrychlejší cesta ke kitingu - víme, jak maximálně zhodnotit Váš čas!

 

Cílem kurzu je rychlé a bezproblémového zvládnutí kita s hrazdou – depowerem a zvládnutí základů jízdy na buggy nebo mountainboardu. Ideální „suchá příprava“ na kiteboarding.

CENA KURZU  3.690,- KČ ZAHRNUJE:

 • teoretickou přípravu cca 30 min. (technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost, technika jízdy - křižování)
 • praktickou část – výuka ovládání kita 3 hodiny
 • samostatné procvičování pod dohledem instruktora 3 hodiny
 • výuku jízdy na buggy a mountainboardu 3 hodiny
 • samostatné procvičování jízdy pod dohledem instruktora 3,5 hodiny
 • zapůjčení kompletního kitového vybavení různých velikostí pro každého účastníka (kite komplet, trapéz, helma) podle síly větru a dosaženého stupně ovládání kita + buggy + mountainboard
 • slevu 10% na snowkitové vybavení zakoupené v naší prodejně Pegas nebo objednané přes náš e-shop SportWings.cz
 • slevu 10% na Mystic vybavení zakoupené v naší prodejně Pegas nebo objednané přes náš e-shop SportWings.cz
 • slevu 10% při využití služeb naší kite půjčovny

Kurz proběhne při minimálním počtu 2 účastníků.

    

PRŮBĚH KURZU:

První den - začátek:   11.00, pokud nebude dohodnuto jinak.

S ohledem na bezpečnost účastníků a rychlé osvojení základů powerkitingu používáme pro začátek cvičné kity malých velikostí (Relax 1,8) s ovládáním pomocí tyček (handles) nebo jednoduchou hrazdou. Postupně využíváme větší cvičné kity (Relax 3,5) a tažné kity Pegas Chimera s hrazdou – depowerem o velikostech 3,5 / 5,5 / 8,5 a 11,0 m2 v závislosti na síle větru. Naučíte se připravit si vybavení na start, využívat letové okno, využívat depower a trimy k regulaci výkonu kita, nouzové postupy, přistání kita, postup sbalení.

Konec:    17 - 18 hod

Druhý den - začátek:   11.00, pokud nebude dohodnuto jinak.

Na úvod zopakování dovedností získaných běhěm prvního dne, následují nácvik jízdy na mountainboardu nebo buggy. Cílem druhého dne je rozjezd, zvládnutí jízdy, křižování.

Konec:    17 - 18 hod

V Landkiting VIP kurzu budete mít pro sebe vždy k dispozici kitový komplet (žádné sdílení ve skupině).Tato varianta výrazně zefektivňuje výuku a urychluje získání správných návyků.

Doprava na místo konání kurzu vlastní. Na základě předběžné dohody vám můžeme přepravu zajistit – počet míst je však omezen.

TERMÍNY:

Kurzy probíhají o víkendech, termíny naleznete v našem kalendáři.

Přihlášeným zájemcům rozesíláme info o termínech e-mailem.


Individuální termín - pro větší skupinu můžeme kurz uskutečnit na Vámi zvoleném místě kdekoliv v ČR v termínu dle dohody.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU:

Přihlásit do kurzu se můžete osobně v naší prodejně Pegas, telefonicky na tel. čísle 242 413 083 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na základě Vaší závazné přihlášky vám rezervujeme vybraný termín. Protože powerkitingu je sport zásadně závislý na počasí, vždy 1 – 2 dny před konáním kurzu vás budeme kontaktovat (standardně pomocí emailu). Podle aktuální předpovědi buďto kurz potvrdíme a případně upřesníme čas srazu, nebo jej zrušíme a navrhneme vám nejbližší volné náhradní termíny.

Do přihlášky nezapomeňte uvést své jméno, telefon a emailovou adresu.

MÍSTO KONÁNÍ:

Kurzy probíhají v Praze nebo v okolí v dosahu max. 30 km. Konkrétní místo volíme vždy těšně před kurzem na základě nejaktuálnější předpovědi počasí. Nejčastějším místem konání kurzů je Praha - Smeťák (mezi Uhříněvsí a Pitkovicemi).

VYBAVENÍ:

 • sportovní obuv
 • oblečení umožňující volný pohyb. Počítejte s možností kontaktu se zemí!
 • pokud máte vlastní osvědčenou helmu, doporučujeme vzít s sebou

Tyto kurzy nabízíme také jako součást firemních nebo skupinových akcí spolu s dalšími aktivitami (paragliding).

Na kurzy vám můžeme připravit originální zalamimované dárkové poukázky přímo na jméno obdarovaného. Cena kurzu včetně certifikátu je 3.770,- Kč.

 

      

© 2015 Pegas2000. Všechna práva vyhrazena.
PEGAS, Švábky 2, 180 00 Praha 8
telefon: 242 413 083
mobil: 603 15 25 23
e-mail: pegas(at)pegas2000.cz

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. SOUHLASÍM
logo