Snowkiting kurz pokračovací

Vyzkoušeli jste si snowkiting na jednodenním kurzu a teď si ho chcete si to opravdu užít? Náš pokračovací kurz je tu právě pro vás!

 V tomto našem snowkitovém kurzu budete mít k dispozici kompletní kitové vybavení a péči našich zkušených instruktorů. Naším cílem je vaše samostatnost, ale hlavně to, abyste si snowkiting opravdu maximálně užili!

V ceně kurzu 1.500,- Kč získáte:

  • zdokonalení jízdy po větru, kolmo na směr větru i křižování proti větru
  • základní prvky freestylu
  • kompletní vybavení různých velikostí (kite komplet, trapéz, helma) podle síly větru a dosaženého stupně ovládání kita
  • k dispozici kompletní kitové vybavení
  • slevu 10% na snowkitové vybavení zakoupené v naší prodejně Pegas nebo objednané přes náš e-shop SportWings.cz
  • slevu 10% na Mystic vybavení zakoupené v naší prodejně Pegas nebo objednané přes náš e-shop SportWings.cz
  • slevu 10% při využití služeb naší kite půjčovny

PRŮBĚH KURZU:

Tento kurz je již zaměřený převážně na jízdu – především prohloubení zkušeností z prvního dne se zaměřenám na samostatnost. Pro zájemce můžeme zařadit i začátky freestylu.

Kurz proběhne při minimálním počtu 4 účastníků, maximální počet je 8. Pokud nebude u konkrétního termínu stanoveno jinak, je sraz v 10 hod. přímo na kitovém spotu. Doprava na místo konání kurzu je vlastní. Na základě předběžné dohody vám můžeme přepravu zajistit, případně zkoordinovat vytížení auta.

TERMÍNY:

Kurzy probíhají o víkendech, termíny naleznete v našem kalendáři.

Přihlášeným zájemcům rozesíláme info o termínech e-mailem.

Individuální termín a místo - pro větší skupinu můžeme kurz uskutečnit na vámi zvoleném místě kdekoliv v ČR v termínu dle dohody.

MÍSTO KONÁNÍ:

Konkrétní místo konání kurzu volíme vždy před kurzem na základě nejaktuálnější předpovědi počasí a stavu sněhové pokrývky. Standardně využíváme tyto osvědčené lokality:

Individuální místo konání - pro větší skupinu můžeme kurz uskutečnit na vámi zvoleném místě kdekoliv v ČR v termínu dle dohody.

Zde naleznete informace a foto z vybraných kitových spotů.

U vybraných lokalit vám můžeme zajistit ubytování a stravování.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU:

Přihlásit do kurzu se můžete osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8, telefonicky na čísle  603 15 25 23 / 242 413 083 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na základě Vaší závazné přihlášky vám rezervujeme vybraný termín. Protože snowkiting je sport zásadně závislý na počasí, vždy 1 – 2 dny před konáním kurzu Vás budeme kontaktovat (standardně pomocí emailu). Podle aktuální předpovědi buďto kurz potvrdíme a případně upřesníme čas srazu, nebo jej zrušíme a navrhneme vám nejbližší volné náhradní termíny.

Do přihlášky nezapomeňte uvést své jméno, telefon, emailovou adresu a místo kurzu, které preferujete.

VYBAVENÍ:

  • zimní sportovní oblečení a obuv
  • vlastní lyžařské nebo snowboardové vybavení
  • pokud máte vlastní osvědčenou helmu, doporučujeme vzít s sebou