Novinky

V našem servisním středisku provádíme opravy a servis kitů všech značek a typů, a to jak komorových, tak nafukovacích. Náš servis využívají majitelé kitů Ozone, North, Slinshot, RRD, Ocean Rodeo, Flysurfer a dalších značek. Všechny opravy se snažíme vyřídit co nejrychleji (standardně max. do týdne), po dohodě v akutních případech i "na počkání“,  případně během jednoho dne.

Při opravách využíváme technologie a zkušenosti s více jak 20ti leté výroby vybavení pro paragliding a powerkiting. Opravy provádíme maximálně šetrně s ohledem na životnost a letové vlastnosti kitů a také s minimálními zásahy do grafického provedení kitů (aby oprava byla co nejméně viditelná).

tlac

JSME NEJDÉLE PŮSOBÍCÍ KITOVOU ŠKOLOU U NÁS, NAŠE ZKUŠENOSTI VÁM PŘEDÁVÁME JIŽ OD ROKU 2002!

Všechno tě naučíme rychle, bezpečně a za nejlepší ceny!

S kitem máš jen minimální nabo žádné zkušenosti? Vůbec nevadí - právě pro tebe máme připravený program základních kurzů.

Nebo už máš základy kitingu za sebou a chceš se posunout dál - pak tu pro tebe máme kurzy pokračovací.Pokud hledáš individuální přístup a kurz sestavený "na míru" - i to umíme.

 tlac

Page 1 of 2

© 2015 Pegas2000. Všechna práva vyhrazena.
PEGAS, Švábky 2, 180 00 Praha 8
telefon: 242 413 083
mobil: 603 15 25 23
e-mail: pegas(at)pegas2000.cz

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. SOUHLASÍM

webdesign a správa webu:PZ

ZVOLTE JAZYK: