vyroba text

Pod značkou Pegas vyrábíme padákové kluzáky již od roku 1989. Postupně jsme výrobu rozšířili o kity, tato produkce je v současné době převažující.

Stejně jako u paragliderů, jsou i všechny modely kitů výsledkem vlastního vývoje. Tento proces je velmi náročný a vycházíme při něm z dlouholetých zkušeností s výrobou v úzkém propojení s praxí. Naše výrobky procházejí neustálými inovace, například nejrozšířenější kite Chimera vyrábíme již v osmé generaci G8.

Dlouhodobě používáme pro naše produkty ty nejkvalitnější materiály, např. tkaninu Skytex od francouzského výrobce Porcher, na vyvázání šňůry Cousine rovněž z Francie a ovládací šňůry nejvyšší jakosti od německého výrobce Liros, připadně Edelride.

porcher LIROs Edelrid Logo 2013.svg

 

Díky tomuto přístupu můžeme dnes naše produkty směle srovnávat s tím nejlepším, co nabízejí ostatní výrobci. Některé vlastnosti našich kitů jsou navíc zcela inovativní a u žádných jiných výrobců je zatím nenaleznete -  příkladem je kite Chimera G8!

Při výrobě jsme také schopni reagovat na individuální požadavky našich zákazníků a připravit kity "na míru", například také jako reklamní objekty.

 

 

 

© 2015 Pegas2000. Všechna práva vyhrazena.
PEGAS, Švábky 2, 180 00 Praha 8
telefon: 242 413 083
mobil: 603 15 25 23
e-mail: pegas(at)pegas2000.cz

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. SOUHLASÍM

webdesign a správa webu:PZ