vyroba112233

Výroba českých kitů a paraglidů

Pod značkou Pegas vyrábíme padákové kluzáky již od roku 1989. Postupně jsme výrobu rozšířili o kity, tato produkce je v současné době převažující.

Stejně jako u paragliderů, jsou i všechny modely kitů výsledkem vlastního vývoje. Tento proces je velmi náročný a vycházíme při něm z dlouholetých zkušeností s výrobou v úzkém propojení s praxí. Naše výrobky procházejí neustálými inovace, například nejrozšířenější kite Chimera vyrábíme již v osmé generaci G8.

Dlouhodobě používáme pro naše produkty ty nejkvalitnější materiály, např. tkaninu Skytex od francouzského výrobce Porcher, na vyvázání šňůry Cousine rovněž z Francie a ovládací šňůry nejvyšší jakosti od německého výrobce Liros, připadně Edelride.

 

Díky tomuto přístupu můžeme dnes naše produkty směle srovnávat s tím nejlepším, co nabízejí ostatní výrobci. Některé vlastnosti našich kitů jsou navíc zcela inovativní a u žádných jiných výrobců je zatím nenaleznete -  příkladem je kite Chimera G8!

Při výrobě jsme také schopni reagovat na individuální požadavky našich zákazníků a připravit kity "na míru", například také jako reklamní objekty.