zak2vyroba22

Zakázková sériová i kusová výroba - technické šití, reklamní výroba

Nabízíme zakázkovou výrobu - technické a pevnostní šití, reklamní textilní produkty, možnost kusové i sériové výroby. V oblasti technického šití nabízíme široké možnosti výrobků, od speciálních produktů jako např. pláště na funkční modely heliových vzducholodí (délka až 12 m), speciální obaly, reklamní plachty - bannery, reklamní vlajky, větrné rukávy atd. Kromě standardních pevnostních tkanin (např. Cordura) používáme také speciální padákové tkaniny, které jsou lehké, odolné a velmi skladné.

 

Příklady některých našich produktů vyrobených podle požadavků zákazníků:

Svítící reklamní balóny

Reklamní balóny v různých velikostech včetně polepení logem. Balóny jsou nafukovány ventilátorkem a zevnitř prosvětleny.

View the embedded image gallery online at:
http://pegas2000.com/zakazkova-vyroba-kite#sigFreeId2d5cb04751
    

Pláště na funkční modely heliových vzducholodí s délkou až 12 m!

Jedná se o velmi náročné přesné šití, kde se využívají speciální lehké a pevné padákové tkaniny v kombinaci s pevnostními prvky (upevnění kokpitu, stabilizátorů, kotevní body, vedení pro elektroinstalaci apod.)

View the embedded image gallery online at:
http://pegas2000.com/zakazkova-vyroba-kite#sigFreeIdfacf6dd11c
      

Nafukovací kužely pro soutěžní PPG

Naší novinkou je výroba 12 m vysokých nafukovacích kuželů, které slouží jako otočné body v nové soutěži pro piloty motorového paraglidingu - PPG (Paramotor Pylon Game). Na rozdíl od většiny podobných výrobků jsou naše pylony nafukovány ventilátorem poháněným bateriemi. Obrovskou výhodou tohoto řešení je vysoká mobilita  a nezávislost na externím zdroji energie (el. generátoru).

Pylony dodávame buď samostatně, nebo jako komplet s ventilátorem, bateriemi, kotvícími kolíky a brašnou. Pylon je nepřehlédnutelným nosičem reklamy.

 

View the embedded image gallery online at:
http://pegas2000.com/zakazkova-vyroba-kite#sigFreeIdf35774d788