Novinky

V našem servisním středisku provádíme opravy a servis kitů všech značek a typů, a to jak komorových, tak nafukovacích, nově také wingy. Náš servis využívají majitelé kitů Ozone, North, Slinshot, RRD, Ocean Rodeo, Flysurfer a dalších značek. Všechny opravy se snažíme vyřídit co nejrychleji (standardně max. do týdne), po dohodě v akutních případech i "na počkání“,  případně během jednoho dne.

Při opravách využíváme technologie a zkušenosti s více jak 20ti leté výroby vybavení pro paragliding a powerkiting. Opravy provádíme maximálně šetrně s ohledem na životnost a letové vlastnosti kitů a také s minimálními zásahy do grafického provedení kitů (aby oprava byla co nejméně viditelná).

tlac

JSME NEJDÉLE PŮSOBÍCÍ KITOVOU ŠKOLOU U NÁS, NAŠE ZKUŠENOSTI VÁM PŘEDÁVÁME JIŽ OD ROKU 2002!

Všechno tě naučíme rychle, bezpečně a za nejlepší ceny!

S kitem máš jen minimální nabo žádné zkušenosti? Vůbec nevadí - právě pro tebe máme připravený program základních kurzů.

Nebo už máš základy kitingu za sebou a chceš se posunout dál - pak tu pro tebe máme kurzy pokračovací.Pokud hledáš individuální přístup a kurz sestavený "na míru" - i to umíme.

 tlac

Stejně jako u paragliderů, jsou i všechny modely kitů výsledkem vlastního vývoje. Tento proces je velmi náročný a vycházíme při něm z dlouholetých zkušeností s výrobou v úzkém propojení s praxí. Naše výrobky procházejí neustálými inovace, například nejrozšířenější kite Chimera vyrábíme již v osmé generaci G8.

Vzhledem k tomu, že vybavení vyrábíme v Čechách ve vlastní dílně, máme maximální kontrolu nad jeho kvalitou. Dlouhodobě používáme pro naše produkty ty nejkvalitnější materiály, např. tkaninu Skytex od francouzského výrobce Porcher, na vyvázání šňůry Cousine rovněž z Francie a ovládací šňůry nejvyšší jakosti od německého výrobce Liros, připadně Edelride.

 

tlac