Naším cílem je Vaše spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Bezpečná a progresivní  výuka kiteboardingu je poměrně náročná a není možné jí smysluplně realizovat při velkém počtu klientů. Naše kurzy proto probíhají v malé skupině - zpravidla 4 - 6 klientů. Díky tomu můžeme přizpůsobit průběh kurzu schopnostem a možnostem každého jednotlivce a zajistit opravdu individuální přístup a maximální využití času. Naší nabídku nenajdete na žádném slevovém ani jiném hromadném serveru!


 Na letošní sezónu máme hned několik novinek, tou hlavní je rozšíření vybavení:

  1. naprostou novinou jsou kity od kultovní značky Wainman Hawaii. Tyto kity se řadí mezi absolutní světovou špičku a udávají progresivní trendy světového kiteboardingu (http://www.sportwings.cz/wainman-hawaii/, http://www.wainmanhawaii.com/ ).
  2. k již tradičním kitům Catalyst v nové verzi V1 jsme doplnili další modely Ozone -  Edge a Zephyr, které jsou určené především pro „tripaře“. 

Naše základna bude stejně jako loňský rok v kite kempu ve Wieku. Termíny kurzů najdete v kalendáři akcí, po celé prázdniny je možné domluvit individuální kitové tripy.

Co zůstává stejné, je náš vstřícný přístup a snaha o to, abyste si kurzy opravdu užili a kiting se pro vás stal vaší novou životní náplní. Celoročně pořádáme kitové akce, při kterých se můžete v partě stejně zapálených kiterů dělit o své zážitky a zkušenosti.

Tak ahoj na Rujáně – váš tým Pegas kite instruktorů

Kiteboarding trip je určený pro ty, kteří si umějí sami draka nastrojit, rozjedou se, poradí si v krizových situacích, ale ještě stále chtějí být pod dohledem a chybí jim zcela nebo částečně kitové vybavení.

Za velmi příznivou cenu Vám nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je Vaše spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

© 2015 Pegas2000. Všechna práva vyhrazena.
PEGAS, Švábky 2, 180 00 Praha 8
telefon: 242 413 083
mobil: 603 15 25 23
e-mail: pegas(at)pegas2000.cz

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. SOUHLASÍM
logo