Uvolňovač lana navijáku 2dílný

Dvoudílný uvolňovač je upravený tak, aby se po odpojení lana navijáku rozdělil na dvě části. 

Je určený především pro piloty, kteří používají umístění záložního padáku v předním kontejneru, popřípadě přední přístrojový kontejner. Uvolňovač po rozpojení nebrání přístupu k uvolňovači záložáku ani případnému správnému otevření záložního systému.

Uvolňovač vychází z osvědčené jednodílné koncepce a zachovává si její přednosti - jednoduché použití, nízká váha, možnost odepnout i volné, nezatížené lano a celková spolehlivost systému.

Pokud plánujete využívat častěji starty pomocí navijáků, rozhodně se vám vyplatí pořídit si náš uvolňovač. Vypínače je možné použít na všech navijácích (svijácích) standardní konstrukce. Díky možnosti odpojení i bez tahu lana jsou zvláště vhodné i pro navijáky vybavené lehkými dyneema lany.

 

      

 

Návod na správné sestavení uvol'ňovače v našem mini foto-seriálu:

 

   

 

Objednat můžete na e-shopu, telefonicky na 603 15 25 23 nebo e-ailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

© 2015 Pegas2000. Všechna práva vyhrazena.
PEGAS, Švábky 2, 180 00 Praha 8
telefon: 242 413 083
mobil: 603 15 25 23
e-mail: pegas(at)pegas2000.cz

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. SOUHLASÍM

webdesign a správa webu:PZ